SON DAKİKA

İzmit Pusula Gazetesi

Osmanlı Teşkilatından Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübüne ziyaret

Osmanlı Teşkilatından Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübüne ziyaret
Bu haber 01 Ekim 2022 - 14:25 'de eklendi

Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Osmanlı Teşkilatı Kocaeli İl Başkanı Serap Bilmez ve Osmanlı Teşkilatı Körfez İlçe Başkanı Nazlı Çetin, Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübünü ziyaret etti. Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Osmanlı Teşkilatı Kocaeli İl Başkanı Serap Bilmez ve Osmanlı Teşkilatı Körfez İlçe Başkanı Nazlı Çetin, Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübüne yaptıkları ziyarette hem çocuklarla hoşça vakit geçirdiler hem de “Okumanın yaşı yoktur!” temasıyla takım futbolcularına çeşitli konularda kitaplar hediye ettiler.

Ziyarette, Osmanlı Teşkilatı Körfez İlçe Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Murat Durul, İlimtepe Gençler Birliği Spor teknik sorumlusu Hüseyin Aldırmaz ve İlimtepe Gençler Birliği Spor antrenörü Oğuz Yılgın’da hazır bulundular.

“SPORA VE SPORCUYA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Osmanlı Teşkilatı Kocaeli İl Başkanı Serap Bilmez ziyarette yaptığı kısa konuşmada: “Osmanlı Teşkilatları olarak, spor yapmak gençlerimizi her türlü kötülükten ve olumsuzluklardan korur. Spor, gençlerimizin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine fayda sağlar. Bu nedenle Osmanlı Teşkilatı olarak elimizden geldiğince spora ve sporculara destek olmak için azami çaba harcamaktayız ve azami çaba harcamaya da devam edeceğiz. Günümüz şartlarında gençlerimizin büyük çoğunluğu hızla gelişmekte olan teknoloji çağına ayak uydururken teknolojinin artılarının yanında eksilerinin de olduğu bilmeli ve bu nedenle zamanının bir kısmını da internetten uzak, kitap okuyarak geçirmeli diye düşünüyoruz. Bu amaçla, Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübüne ziyaretimizde gençlerimizin kitap okuma alışkanlığını da geliştirmek amacıyla gençlerimize birer kitap hediye etmek istedik. Bu kapsamda çalışmalarımız devam edecek. Bu ziyaretimizde bizi yalnız bırakmayan ve çok güzel ağırlayan Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Murat Durul, İlimtepe Gençler Birliği Spor teknik sorumlusu Hüseyin Aldırmaz, İlimtepe Gençler Birliği Spor antrenörü Oğuz Yılgın ve futbolcu gençlerimize teşekkürlerimi sunarak Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübüne başarılar diliyorum.” sözlerine yer verdi.

“ZİYARETİNİZDEN MUTLULUK DUYDUK”

Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Murat Durul ise “Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Osmanlı Teşkilatı Kocaeli İl Başkanı Serap Bilmez ve Osmanlı Teşkilatı Körfez İlçe Başkanı Nazlı Çetin tarafından Kocaeli İlimtepe Gençler Birliği Spor Kulübüne yapılan ziyaret nedeniyle çok mutlu olduk. Serap Başkanımın tüm söylediklerine içtenlikle katılıyorum. Kitap okuma alışkanlığı teknolojinin fazla ilerlemesi nedeniyle maalesef yavaş yavaş yok olmaya başlıyor. Kitap okumak hem bilgi edinmek hem de zihin gelişmesi açısından çok önemli bir unsur. Buradan tüm gençlerimize günde en az 1 saat kitap okumaları tavsiyesinde bulunuyorum. Okunacak olan kitabın önemi yok. Önemli olan günde en az 1 saat kitap okumak… Bu vesile ile sayın başkanlara kulübümüze ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

“ANTRENMANI İZLEDİLER”

Ziyaretin ardından, Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Osmanlı Teşkilatı Kocaeli İl Başkanı Serap Bilmez ve Osmanlı Teşkilatı Körfez İlçe Başkanı Nazlı Çetin bir süre yapılan antrenmanı da izlediler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA