SON DAKİKA

İzmit Pusula Gazetesi
Güney Eralp

İzmit Belediyesi Arızlı TOKİ Konutlarındaki parkları daha konforlu ve güvenli hale getirdi

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Arızlı TOKİ Konutları 1. ve 2. Ada’da bulunan çocuk oyun parklarının zeminini kauçuk kaplayarak daha güvenli hale getirdi

İzmit Belediyesi Arızlı TOKİ Konutlarındaki parkları daha konforlu ve güvenli hale getirdi
Bu haber 01 Ekim 2022 - 15:30 'de eklendi
Daha yaşanabilir bir İzmit için park ve yeşil alanlarda bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam eden İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, son olarak Arızlı TOKİ Konutları 1. ve 2. Ada’da bulunan çocuk oyun parklarında kauçuk yenileme ve genel bakım çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların kullanımına sundu. Çocukların güvenliğini ön planda tutan ekipler çocuk oyun grubunun zeminini kauçuk ile kaplayarak hizmete sundu.
ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE TAMAMLANDI
İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz günlerde kauçuk yenileme çalışmaları başlattığı Arızlı TOKİ Konutları 1. ve 2. Ada’da bulunan çocuk oyun parklarındaki çalışmaları kısa sürede tamamladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından park alanında genel boyama, bakım ve onarım çalışması yapılarak alan şık bir görünüme kavuşturuldu. Bölge sakinleri gerçekleştirilen çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirerek İzmit Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA