Başkan Özlü Taksicilerle Bir Araya Geldi « İzmit Pusula Gazetesi

27 Ocak 2023 - 10:58

Başkan Özlü Taksicilerle Bir Araya Geldi

Başiskele’de her kesimden hemşehrileriyle istişarelerini sürdüren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Esnaf Buluşmaları” kapsamında ilçedeki taksicilerle bir araya geldi.

Başkan Özlü Taksicilerle Bir Araya Geldi
Son Güncelleme :

02 Aralık 2022 - 14:04

İlçe genelinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleriyle devamlı iletişim halinde olan, onların istek ve taleplerini birinci ağızdan dinleyen Başkan M. Yasin Özlü, “Esnaf Buluşmaları” programlarında yaptığı istişarelerle, ortak akıl ve ortak çözüm ile hep birlikte kente değer katıyor. Daha önce emlakçı, kahveci, kuaför, eczacı ve fırıncı esnaflarıyla yapılan toplantı bu kez taksici esnaflarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Başiskele Belediyesi’nin ev sahipliğinde Başiskele Sahili’ndeki özel bir restoranda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ve ilçede faaliyetlerini sürdüren taksiciler katıldı.

BAŞKAN ÖZLÜ: İLÇEMİZDE ULAŞIM KALİTESİNİ YÜKSELTİYORUZ

Toplantıda konuşma yapan Başkan M. Yasin Özlü, Başiskele’de yapılan üst yapı çalışmalarından, yeni imara açılan yollarla ulaşım ağının genişlemesinden bahsetti. Özlü, “İlçemizde doğaya saygılı, kent estetiğine uygun çalışmalarımızı gerçekleştirirken, bir yandan da ulaşımın kalitesini daha da yükseltiyoruz. Mevcut yollarımızı yenilemenin yanı sıra yapılaşmanın gelişmeye başladığı bölgelerde de alternatif yollar açarak yeni yolları vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Yenilenen yollarımızı estetik aydınlatma direkleri ile aydınlatarak hem daha güvenli sürüş imkanı hem de kentimize güzel ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırıyoruz. Hızla gelişen ve büyüyen ilçemizde ulaşım ağını daha akıcı ve güvenli hale getirmek adına ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda yol çalışmalarımızı büyük bir özveriyle sürdüreceğiz.” dedi.

Başkan Özlü, konuşmasının ardından taksici esnaflarının sorularını da cevaplandırdı.

YORUM YAP